Sveicināts MOXX.LV spēļu portālā jauniešiem.
- ...
Vārda dienas:
INFORMĀCIJA
Statistika atjaunojas ik pēc 30. minūtēm!

TOP Slepkavas

#SpēlētājsPVPKillsKDR
1Weslann454.5
2Pu1se459
3METEORITS*372.18
4ArtuDituLV322.67
5ThePinkRabbit292.8
6LVL 2 CROOK281.65
7ElvisDesigns250.83
8Feiz ?252.27
9epic683242
10Neko191.46
11Friendly! :D181.38
12StonerJelly161
13RagTagKing160.94
14bocis161.14
15marcipanins140.42
16RockaX142.33
17Never More tradeit.gg141.75
18Outcast142.33
19OK141.08
20FANJIMON140.93
21Edzj130.59
22Shrif Walt Longmire136.5
23Silent`122
24bandobando120.67
25kiantaylor0905120.52
26Mashman110.69
27[ECN] Hotobobo110.92
28MartinZ113.67
29FritoZ112.75
30G_G100.56
31k288gg49h565c02103.33
32Hella Slope Player92.25
33Modan90.25
34Azaatai92.25
35Niezix(LV)82.67
36Potato80.73
37esketit gucci gang80.31
38Timmy70.64
39SidneyM.70.47
40obllique70.88
41TonzaEZ RustyPot.com72.33
42Sibl70.17
43koklete70.35
44sabian60.5
45Trokpo60.25
46Shanth61
47MRFreezeR60.22
48NIGOS60.43
49kozuks60.43
50Low Quality Metal60.35
51Biezpiens61
52relax61.2
53FilthyDonkey60.67
54enustigon66
55DeadBit60.5
56SWAT_LV60.86
57Silents[LV]60.67
58Singleton50.56
59The White Wolf50.33
60Ofizzier Karl50.23
61MyNameIsEllen50.36
62Driv3rs50.42
63? eslatt ?50.71
64ryan50.5
65Papy41
66ChefBoi41
67Nickyller44
68CuLT40.57
69Absent40.44
70seiran40.3
71ENSYSS40.08
72Andza40.8
73Jyyr #EZ4ENCE40.24
74paulezasz40.57
75kepukkamies40.67
76Kiross40.5
77KarlisKruc30.25
78Senpai_Put_The_Panties_On30.19
79Cpt.Crunch30.75
80Old' Johnboy33
81MAD Lee31.5
82kulvan5530.2
83DrakeS30.33
84Dwarfy30.14
85PFD Striker30.75
86[EXECUTORs] 0ct4g0n33
87Laiar redbullrust.com30.75
88Keith Urban30.6
89Jack.30.27
90Zigfr?ds Anna Meierovics30.38
91[EXECUTORs] kersi31.5
92Cabbage Guy30.18
93EikUm30.2
94TheZer030.12
95majomka30.18
96ivan petrovich30.21
97Serowy30.04
98Timba20.25
99Pedda20.17
100ghost20.67

TOP Mirušie

#SpēlētājsNāvesSDR
1Serowy820.3
2ENSYSS500.3
3Sibl410.56
4Modan360.42
5marcipanins330.39
6ElvisDesigns300.2
7Avocado290.41
8Hampaan270.07
9MRFreezeR270.56
10esketit gucci gang260.31
11Gyver250.32
12TheZer0250.12
13Trokpo240.88
142kaposts230.17
15kiantaylor0905230.13
16Edzj220.23
17DUCKy220.14
18Dwarfy220
19Ofizzier Karl220.23
20Kempix220.5
21Steve220.09
22Confused200.45
23koklete200.45
24G_G180.33
25severas op bolt.gg180.39
26bandobando180.17
27romo170.29
28LVL 2 CROOK170.29
29Low Quality Metal170.41
30METEORITS*170.71
31Cabbage Guy170.35
32RagTagKing170.29
33majomka170.47
34Jyyr #EZ4ENCE170.35
35Mashman160.56
36Senpai_Put_The_Panties_On160.12
37StonerJelly160.12
38The White Wolf150.07
39kulvan55150.73
40SidneyM.150.4
41WhiteTrashBoy150.27
42FANJIMON150.4
43EikUm150.27
44NIGOS140.29
45kozuks140.36
46PoPo140.36
47MyNameIsEllen140.14
48ivan petrovich140.21
49bocis140.14
50SkylineGTST130.77
51OK130.54
52Neko130.23
53Friendly! :D130.23
54taco boyy044130.46
55Pedda120
56KarlisKruc120.17
57ArtuDituLV120.25
58sabian120.33
59Driv3rs120.08
60DeadBit120.17
61[ECN] Hotobobo120.33
62epic683120.25
63?RE3S120.25
64NIPPELIPIPPELI120.17
65Feiz ?110.18
66Timmy110.09
67Level 55 Boss110.18
68Jack.110.36
69Potato110.45
70MaRsoN110.36
71Avocado110.45
72SoullessVxE110.27
73ThePinkRabbit100
74MEGO100
75Weslann100.4
76Cerberus the three headed Wolf100.5
77seiran100.4
78Jesse_Br [EZ]100.4
79FlaSh100.1
80Aksmens100.4
81WRLD Metem100.5
82ryan100.1
83Mr. Potato100.3
84Singleton90.44
85DrakeS90.22
86hdr2 The dominating falcon90
87Absent90
88FilthyDonkey90.33
89simiprosniper90.22
90Etzela90
91Fanman90.78
92Silents[LV]90.56
93Timba80.12
94Pumpkin-pie80.5
95Tremor80.5
96juice80.25
97HugoBepis80.12
98Heisenberg80.12
99obllique80
100Matt80.5

TOP IG Laiks

#SpēlētājsOnline laiksStatus
1Serowy29:01:35offline
2WhiteTrashBoy25:43:54offline
3Outcast24:34:03offline
4Neko23:04:48offline
5marcipanins22:27:55offline
6bocis20:19:02online
7Sibl20:09:12offline
8epic68319:38:17offline
9RagTagKing19:25:28offline
10Dwarfy19:15:24offline
11ENSYSS18:23:13offline
12ArtuDituLV18:07:35online
13FilthyDonkey15:02:52offline
14Edzj14:49:57offline
15koklete14:36:39offline
16Weslann14:09:05online
17MRFreezeR14:07:56offline
18Trokpo14:02:55offline
19Poor Life Choice13:55:26offline
20ThePinkRabbit13:48:21online
21Steve13:41:04online
22StonerJelly12:59:37offline
23Pu1se12:54:11offline
24TheZer012:53:31offline
25kozuks12:48:44online
26MyNameIsEllen12:38:12online
27Gyver12:38:04offline
28DeadBit12:13:24offline
29METEORITS*11:28:37offline
30ElvisDesigns11:22:05online
31SWAT_LV11:05:36offline
32Confused10:55:44offline
33Feiz ?10:43:49online
34Ofizzier Karl10:39:24offline
35OK10:25:35online
36Low Quality Metal10:11:40online
37FritoZ10:10:04online
38Mashman09:32:27offline
39FlaSh08:35:33offline
40Hampaan08:28:32online
41kiantaylor090508:18:45offline
42Friendly! :D08:05:00offline
43Cabbage Guy08:03:39online
44G_G07:53:53offline
45ivan petrovich07:47:03offline
46NIGOS07:40:42offline
47esketit gucci gang07:26:14offline
48TonzaEZ RustyPot.com07:18:00offline
49Andza07:04:27offline
50lolfail07:01:28offline
512kaposts06:46:48offline
52'Atl.obishx csgoatse.com06:44:20offline
53Biezpiens06:36:10offline
54bandobando06:33:18offline
55Shanth06:30:01offline
56DUCKy06:26:51online
57seiran06:26:15offline
58MartinZ06:15:46offline
59The White Wolf06:10:48online
60kulvan5506:06:19offline
61RockaX06:03:15offline
62sabian05:57:11offline
63Senpai_Put_The_Panties_On05:53:18offline
64Azaatai05:52:38offline
65Driv3rs05:52:23online
66Potato05:51:48offline
67Timmy05:50:20offline
68Shrif Walt Longmire05:47:46offline
69FANJIMON05:46:11offline
70Yoet05:23:06offline
71SidneyM.05:09:18offline
72Masterko05:05:16offline
73Zigfr?ds Anna Meierovics05:04:37offline
74199405:02:45offline
75Niezix(LV)05:02:42online
76Jack.05:01:40offline
77Pedda04:53:58offline
78Silent`04:49:25offline
79Modan04:48:21online
80paulezasz04:43:32offline
81DASCESAR04:38:34offline
82Jesse_Br [EZ]04:36:23offline
83TROPS04:33:06offline
84Odijs [LV]04:25:05offline
85WRLD Metem04:22:41offline
86Mr. Potato04:22:04offline
87LVL 2 CROOK04:17:17offline
88CuLT04:02:32offline
89romo03:59:38offline
90Silents[LV]03:55:03offline
91Cpt.Crunch03:53:05offline
92kana03:51:02online
93Schwartz hellcase.com03:50:45offline
94PoPo03:44:28offline
95Avocado03:41:57offline
96LatvianOG03:41:42online
97k288gg49h565c0203:40:59offline
98[ECN] Hotobobo03:36:22offline
99Pumpkin-pie03:34:05offline
100Never More tradeit.gg03:23:52offline

TOP Celtnieki

#SpēlētājsUzcēlisAtjauninājis
1Pu1se885840
2Steve569423
3marcipanins424298
4Sibl412317
5Backshut409121
6Feiz ?385440
7The White Wolf381254
8Serowy365306
9Friendly! :D355271
10RagTagKing341385
11Edzj335324
12Poor Life Choice318316
13RockaX302298
14Weslann296342
15Dwarfy295281
16Trokpo271172
17bandobando252262
18TonzaEZ RustyPot.com248242
19epic683244308
20Shrif Walt Longmire216207
21MRFreezeR207207
22WhiteTrashBoy202246
23Neko198283
24METEORITS*196244
25NIGOS194177
26WRLD Metem184162
27LatvianOG182187
28Mashman17966
29TROPS167140
30Never More tradeit.gg159109
31ENSYSS157143
32FlaSh152136
33G_G150160
34Outcast150283
35SidneyM.149158
36FritoZ149138
37EMIFOSS05144173
38EikUm14328
39Low Quality Metal142120
40Parplo14122
41'Atl.obishx csgoatse.com140138
42Zigfr?ds Anna Meierovics132159
43CuLT13187
44Silent`128150
45Cpt.Crunch125147
46seiran125123
47Nari0n124126
48majomka12293
49Hampaan116109
50Kylej115115
51Timba11390
52ElvisDesigns11162
53Silents[LV]111130
54kulvan55110112
55k288gg49h565c0211078
56SWAT_LV109134
57Heisenberg10649
58Odijs [LV]104174
59Andza104156
60MODRIS10194
61Cerberus the three headed Wolf9977
62FilthyDonkey95151
63Pancakeman9383
64Timmy9276
65h0rNyDeViL9099
66Confused87146
67MartinZ87128
68FANJIMON84104
69Old' Johnboy8290
70ivan petrovich8179
71Cabbage Guy8025
72kozuks7942
73Masterko7949
74PFD Striker780
75Avocado7657
76DEB17438
77Mr.Chim-pa7365
78Avocado7374
79Niezix(LV)7266
80SkylineGTST7086
81KarlisKruc6757
82Riff_Raff6733
83Potato6677
84Matt6552
85Driv3rs6371
86vekturi Fin6343
87Biezpiens6164
88? eslatt ?5867
89Tremor5585
90LVL 2 CROOK5564
91Agate Salizar5444
92simiprosniper5118
93OK5049
94Majes4919
95Modan4957
96Fox4846
97Edzis4644
98Yoet4662
99romo4551
100Fanman4456

TOP Spēlētāji

#SpēlētājsReižu ievainotsSprāgstvielas metisIzšāvis bultasIzšāvis lodesRaķetes palaistasCik reizes atdzīvināts
1Serowy113115630810671
2WhiteTrashBoy2991821016
3Outcast25816830105
4Neko61065326220495
5marcipanins1123113785082
6bocis65309209060
7Sibl655226000456
8epic6834601932450322
9RagTagKing4481401210121
10Dwarfy60240310270
11ENSYSS916901320275
12ArtuDituLV302771880253
13FilthyDonkey39901048055
14Edzj52411242090
15koklete02512360189
16Weslann1247613362396
17MRFreezeR5022430135
18Trokpo1353108401
19Poor Life Choice201131360104
20ThePinkRabbit40395880301
21Steve9016590131
22StonerJelly60783500106
23Pu1se201742950209
24TheZer05153131041
25kozuks6038950192
26MyNameIsEllen50944680237
27Gyver4020659049
28DeadBit7112117013
29METEORITS*243295550308
30ElvisDesigns1231717280273
31SWAT_LV50450074
32Confused40267016
33Feiz ?433311318206
34Ofizzier Karl5335316045
35OK75252180122
36Low Quality Metal21333159091
37FritoZ02935252050
38Mashman421061720129
39FlaSh31123232087
40Hampaan80875065
41kiantaylor09051213761720171
42Friendly! :D624172380107
43Cabbage Guy401104020
44G_G80259760243
45ivan petrovich6315100104
46NIGOS3023138041
47esketit gucci gang401151000181
48TonzaEZ RustyPot.com117134800114
49Andza0033100
50lolfail1047000
512kaposts83542063
52'Atl.obishx csgoatse.com1000095
53Biezpiens003945040
54bandobando1001181880126
55Shanth30220120138
56DUCKy5125125043
57seiran30750014
58MartinZ20471630174
59The White Wolf61357040
60kulvan55197935068
61RockaX201645300106
62sabian74761150179
63Senpai_Put_The_Panties_On606677040
64Azaatai101083210100
65Driv3rs7017728063
66Potato100251403
67Timmy43289404
68Shrif Walt Longmire1337882054
69FANJIMON72112800175
70Yoet30100012
71SidneyM.6075670114
72Masterko10800010
73Zigfr?ds Anna Meierovics2508040112
741994202310047
75Niezix(LV)205640109
76Jack.203074062
77Pedda5046105
78Silent`5076450114
79Modan190670017
80paulezasz3078113076
81DASCESAR021040025
82Jesse_Br [EZ]6729320101
83TROPS30730020
84Odijs [LV]30990010
85WRLD Metem20916031
86Mr. Potato004337015
87LVL 2 CROOK13014196035
88CuLT343444022
89romo5014005
90Silents[LV]322154093
91Cpt.Crunch2134200
92kana001009
93Schwartz hellcase.com171307067
94PoPo40515041
95Avocado6026005
96LatvianOG10520015
97k288gg49h565c02106035013
98[ECN] Hotobobo509210049
99Pumpkin-pie30720032
100Never More tradeit.gg2242210070
top